התמחויות

Previous
Next

דקים למוסדות

חידוש דקים עבור בתי מלון, מסעדות, פארקים וגינות ציבוריות זוהי עבודה למקצוענים. עמידה בלוחות זמנים צפופים, בשעות הפתיחה של העסקים וקבלת קהל תוך רצון לאפשר את הפעילות הסדירה בעסקים. משטחים גדולים ומורכבים הם רק חלק מהאתגרים העומדים בפנינו כאשר מדובר בדקים למוסדות. לרי-ווד יש ניסיון רב בעבודה מול עסקים ומוסדות. אנחנו ערוכים לעבודות גדולות ומורכבות ומחוייבים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

דקים פרטיים

חידוש דקים בגינות, גגות ומרפסות בבתים פרטיים. פרויקטים בבתים פרטיים מצריכים רמת דיוק גבוהה, ניסיון, ירידה לפרטים ומקצועיות. כל אלה עושים הבדל משמעותי. אנחנו ברי-ווד, בעלי ניסיון של למעלה מ-13 שנה בעבודה מול לקוחות פרטיים. אנחנו מבינים את צורכי הלקוח, את החשיבות בעבודה נקייה, ברמת גימור גבוהה, דיוק ועמידה בלוחות זמנים, מתן שירות אדיב ותמורה ראויה ללקוחותינו. מעבר לעבודה עצמה, אנו מקפידים להשתמש במיסוך, עטיפה והגנה על הקירות, זכוכיות, עציצים ושאר פריטים בבית על מנת שלאחר הביקור שלנו, הלקוח יקבל דק מחודש ומרהיב, תוך שמירה על ניקיון ונראות כלל הבית.

Previous
Next
Previous
Next

בתי עץ וחיפוי חזיתות

בתים מעץ או בעלי חיפוי חזיתות מעץ הינם מבנים מרשימים ומיוחדים. אבל, כמו כל עץ טבעי, גם הם זקוקים לטיפולים תקופתיים. אנחנו, ברי-ווד, מתמחים בטיפולים מסוג זה. הצוות שלנו מוסמך ומתמחה בתחום זה. אנחנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של אפשרויות לטיפול ותחזוקה. בשל שיטת העבודה שלנו, אנחנו מבטיחים ללקוחותינו את התוצאות המלוטשות והאיכותיות ביותר, כאלה הנשמרות לאורך שנים – ועל כן משתלמות מאוד ללקוחותינו. ברשותנו מגוון רחב של חומרים ושיטות עבודה מהמתקדמות בארץ. כל זאת תוך הקפדה על עבודה נקיה, עם תשומת לב רבה למיסוך, עטיפות והגנה על קירות, מנורות, חלונות וכל אלמנט אחר.

ליטוש רצפות וחידוש פרקטים

פרקטים ורצפות עץ מאוד פופולרים בבתים רבים בישראל. אך רצפות אלה לעיתים נשרטות, נשחקות ומתיישנות ולכן דרושות תחזוקה וחידוש. אנחנו, בREWOOD, מתמחים בביצוע עבודות ליטוש וחידוש פרקטים. אנחנו עובדים בשיטות העבודה המתקדמות ביותר בשוק, עם ציוד מתקדם, ללא אבק, עד לקבלת תוצאות מרהיבות. אנחנו עובדים בבתים פרטיים, תוך הבנה והתחשבות בדיירי הבית. כמו כן, אנו עובדים עם עסקים רבים, מסעדות, בתי מלון ומשרדים. השירות כמובן מותאם לצרכים האישים של כל לקוח.

Previous
Next
Previous
Next

חידוש פרגולות וארגזי רוח

פרגולות עץ מרשימות הן תוספות נהדרת לגינה. אך הפרגולות לרוב חשופות לנזקי רטיבות, שמש ושאר נזקי מזג אוויר והסביבה. על כן חשוב מאוד לטפל בהן, לחדש ולשמר אותן. בREWOOD אנו מחדשים ומטפלים בפרגולות שלכן באמצעות ציוד ייעודי לביצוע מושלם. אנחנו עובדים עם לקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד, תוך הבנה של צורכי הלקוח ודרישותיו. אנחנו מבטיחים ללקוחותינו חווית עבודה מהנה, ללא חשש לפגיעות, הן לעובדינו והן לרכוש הלקוח. אנו מתחייבים לאיכות עבודה גבוהה, ניקיון אזור העבודה וקבלת תוצאות מרהיבות הנשמרות לאורך זמן.

חידוש תריסים, חנויות
ודלתות כניסה

תריסי עץ הם אלמנט דקורטיבי יפיפה לכל בית. הם מדגישים את אופייה המיוחד של חזית הבית. אך כמו כל פריט עץ, הם זקוקים לתחזוקה וחידוש. ישנה חשיבות רבה לביצוע פעולות התחזוקה הנכונות ושימוש בחומרים איכותיים על מנת להבטיח את המשך ההנאה מיופי התריסים, החלונות והדלתות בביתך. אנחנו, בREWOOD, בעלי ניסיון רב בחידוש תריסי עץ, חלונות עץ ודלתות כניסה. הצוותים שלנו מיומנים ועובדים עם הכלים המתאימים והמקצועיים ביותר הקיימים בשוק.

Previous
Next